Stamboll

25-28 Nentor199€
LEXO ME SHUME

Festat e Nentorit Amsterdam

27-30 Nentor499€
LEXO ME SHUME

Festat e Nentorit Rome

25-29 Nentor249€
LEXO ME SHUME

Regjistrohu per Oferta

Nisja
Kthimi

Comfort

Cheap Standart Lux
Te Rritur
Dhoma
Femije
Dergo

Rreth nesh

Agjencia jone ofron sherbime te ndryshme profesionale ne fushen e turizmit kryesisht ne pjesen e udhetimit dhe pushimev gjate gjithe perjudhes se vitit.

Sherbimet Tona

Paketa Turistike, pushime ne plazh, charter Antalya, Palma de Mallorca, Egjypt etj. Pushime dimerore, paketa turistike ne resortet dimerore, udhetime me Krociera, organizim aktivitetesh Incentive per Korporata, Organizim Seminaresh / Konferencash brenda dhe jashte vendit per te gjithe institucionet. Rezervime hotelesh ne te gjithe boten, transferta dhe guida profesionale. Makina me Qera.